Shërbimet Tona
Cilësia
Të ofrojmë shërbime sa më cilësore me sigurinë maksimale, komoditetin dhe çmimet e arsyeshme, është zotimi ynë.
Siguri në transakcione
Prioriteti ynë është siguria gjatë përdorimit të kredit kartelave tuaja në faqen tonë.
Kujdesi ndaj klientëve
Ne punojmë me përkushtim që t’u ofrojmë më të mirën klientëve tanë duke qenë në hap me ndryshimet në industrinë tonë.
Pushime në Bansko

RIVERSIDE HOTEL & SPA 4*

ALL IN ONE PACK
4 nete/ 3 dite ski = 299 EUR
7 nete/ 6 dite ski = 469 EUR

Perfshihet:
Akomodimi ne Hotel per 4/ 7 nete,
 Sherbimi: Mengjes dhe darke,
Shfrytezimi i pishines se brendshme, jacuzzi, banjo me avull, fitness, wifi,
Ski Pass & Ski Pajisjet per 3/ 6 dite ski,
Taksat turistike.

Ofertë speciale Fillon prej 299€
Ofertat tjera
Çmimi për person: prej 449€
Çmimi për person: prej 550€
Çmimi për person: prej 680€
Çmimi për person: prej 560€
Çmimi për person: prej 640€
Çmimi për person: prej 590€
Travel News
Revista e udhëtimeve zvicerane Travel News rekomandon Shqipërinë si destinacionin kryesor të 2018, duke...
Sipas një studimi të fundit të kryer nga MailOnline Travel, libraritë e mëposhtme janë cilësuar si...
Me një hapësirë prej 76 milionë metër katrorë dhe me një investim mbi 10.25 miliardë euro, në Ditën...
Editorialet e anëtarëve të stafit tonë që udhëtojnë nëpër botë.
Video
Moti
Kurset e këmbimit
Euro për njësi të monedhës së huaj
US Dollar (USD)
1.1294
British Pound (GBP)
0.87185
Swiss Franc (CHF)
1.1351
Turkish Lira (TRY)
5.9957
Canadian Dollar (CAD)
1.4961
Përditesimi i fundit: 19.02.2019
Abonohuni tani
made with love a keyboard by crumble.