Casa Karina 4* – Bansko,

12 orë
Nga: 17 January
7 Netë

CASA KARINA 4*
7 nete -> 479 EUR personi

Ne cmime perfshihet:
✔️Akomodimi ne hotel per 4/ 7 nete,
✔️Sherbimi: Mengjes dhe darke,
✔️Ski Pass + Ski pajisjet per 3/ 6 dite ski,
✔️Shfrytezimi I pishines se brendshme, sauna, banjo me avull,
✔️Taksat turistike.

Na kontakto ne :
044 551 850 ( Tel , Viber & Whats app )
038 551 850
[email protected]

Çfarë përfshinë ?

Pishinë
WiFi Falas
Parking
Restaurant
Non-smoking Rooms
Bar
SPA
Çmimi: €479
made with love a keyboard by crumble.