Mura Hotel 3* – Bansko,

1 orë
Nga: 28 Dhjetori
4 Netë

REZERVO PUSHIMET DIMËRORE
MURA HOTEL 3* me mëngjes
Oferta 4 nete -> 245 EUR Personi
Oferta 7 nete -> 360 EUR Personi

Ne cmime perfshihet:
✔️Akomodimi ne hotel per 4/ 7 nete,
✔️Sherbimi: Me mengjes/ Me mengjes dhe darke,
✔️Ski Pass + Ski/Snowboard pajisjet per 3/ 6 dite ski,
✔️Instruktori per Ski/Snowboard,
✔️Transferi Hotel – Gondola – Hotel,
✔️Taksat turistike.

Info të rëndësishme :
▪️Akomodimi duhet te behet: deri me 28.12; 02.01 – 18.02; 25.02 – 06.04.2019.
▪️Ofertat jane me Early Booking dhe te vlefshme per rezervime deri me date 30.11.2018.

Na kontakto ne :
044 551 850 ( Tel , Viber & Whats app )
038 551 850

Çfarë përfshinë ?

Pishinë
WiFi Falas
Parking
Restaurant
Non-smoking Rooms
Bar
SPA
Çmimi: €245
made with love a keyboard by crumble.