Viti i ri në DUBAI,

12 orë
Nga: 27 Dhjetori
7 Netë

OFERTË SPECIALE 
Viti i ri në DUBAI duke filluar nga 849 € për person
Nisja me : 27.12.2018
Kthimi me : 03.01.2019

 

Oferta tjera :

Lavender Hotel by Gloria 3*
999€ për person (me mëngjes)

Grandeur Hotel 4*
1190€ për person (me mëngjes)
* Gala darka e fundvitit 70€ (opsionale)

Canal Central Business Bay 4*
1620€ për person (me mëngjes)
+ Gala darka e fundvitit e përfshirë

Aloft Palm Jumeirah 4*
1649€ për person (me mëngjes dhe darkë)
+ Gala darka e fundvitit e përfshirë

 

Në cmim përfshihet :
✔️Bileta me Fly Dubai
✔️Transferi Prishtinë – Shkup – Prishtinë
✔️Transferi Aeroport – Hotel – Aeroport
✔️Hoteli me mëngjes për 7 net
✔️Të gjitha taksat
✔️Ciceron në Gjuhën Shqipe gjatë gjithë kohë

Kosto shtese:
– Viza (80 EUR)
– City Tour (30 EUR)

Çfarë përfshinë ?

Pishinë
WiFi Falas
Parking
Restaurant
Non-smoking Rooms
Bar
Plazh privat
SPA
Çmimi: €Prej 849
made with love a keyboard by crumble.