Zara Hotel &SPA 4* – Bansko,

12 orë
Nga: 6 January
7 Netë

ZARA HOTEL & SPA 4*
4 nete -> 335 EUR personi
7 nete -> 495 EUR personi

Ne cmime perfshihet:
✔️Akomodimi ne hotel per 4/ 7 nete,
✔️Sherbimi: Mengjes dhe darke,
✔️Ski Pass + Ski pajisjet per 3/ 6 dite ski,
✔️Transferi Hotel – Gondola – Hotel (vetem Zara Hotel),
✔️Shfrytezimi I pishines se brendshme, sauna, banjo me avull,
✔️Taksat turistike.

Na kontakto ne :
044 551 850 ( Tel , Viber & Whats app )
038 551 850
[email protected]

Çfarë përfshinë ?

Pishinë
WiFi Falas
Parking
Restaurant
Non-smoking Rooms
Bar
SPA
Çmimi: €335
made with love a keyboard by crumble.